DOMŮ O NÁS REALIZACE KONTAKT REFERENCE EkviTech s.r.o.

Společnost EkviTech s.r.o. je mladá, progresivní a dynamicky se rozvíjející společnost, jež vznikla v létě roku 2017 (zápis do obchodního rejstříku nese datum 12. srpna 2017).

Je založena na mnohaletých zkušenostech a vynikajících odborných a technických znalostech svých zakládajících členů a technických pracovníků.

Naše společnost provozuje činnost v kancelářích v Ústí nad Labem, přičemž hlavní oblastí působnosti jsou Severní, Střední a Západní Čechy.

Společnost zajišťuje komplexní služby v oblasti ekvitermní regulace budov na vyšší úrovni algoritmizace, hydraulického vyvážení otopných soustav včetně dodávek a montáže termostatických ventilů, stoupačkové a patní regulace, realizací výměníkových, předávacích stanic a plynových kotelen. Dále se specializujeme na vodní filtry, redukční ventily a úpravny vody.

Součástí našich komplexních služeb je zmapování objektu, vypracování cenové nabídky a projektové dokumentace, komplexní dodávka a montáž, a následné zajištění záručního, pozáručního a preventivního servisu. Uvedené služby zajišťujeme ve všech typech staveb, tj. v bytových a rodinných domech, zdravotnických, školských a sportovních zařízeních, obchodních komplexech, administrativních centrech, ale i v průmyslových objektech a skladových halách.

Podporujeme

Dokumenty ke stažení

Dokumenty firmy:
Výpis z Obchodního rejstříku

Rozhodnutí o DPH

Pojištění firmy

Osvědčení o registraci CMI

Certifikáty Danfoss:
Tepelná technika

Předávací stanice

Měřiče tepla

Certifikáty Hydronic:
Hydronic Systems

Flow Air

Certifikáty Landis:
Landis - měřiče
 
©2017 by PEPOUSOFT